Video Editleme Programları : Kolaydan Zora (2021)

Video Editleme Programları
(Yazı Tipini Büyütün⏬veya Küçültün))

Video Editleme Programları içeriğimiz de editleme programlarını sizler için sıraladık.

Günümüzde gelişen teknoloji ile insanlar Televizyon yerine artık Youtube gibi video platformlarına geçiş yaptı telefon, tablet gibi tüm akıllı cihazlar ve bilgisayarlardan çevrimiçi her an ulaşabilecekleri videolar ve canlı yayınlara ilgi göstermeye başladı. Artık hemen hemen herkesin bir Youtube kanalı var ve Youtube kanalınızda kaliteli içerik paylaşmak kesinlikle sizi diğer kullanıcılar arasında öne çıkartan bir numaralı etken haline geldi. Siz de kaliteli içerik paylaşmak istiyorsanız bu yazımızda video editleme programlarını sizler için derledik.

Video Editleme Programları Ne İçin Gereklidir ?

Video Editleme Programları, videolarınızı profesyonelleştirmek kullanıcılara güzel bir izlenim deneyimi için olmazsa olmazlardandır, Video Editörü olarak Freelancer çalışabilir, ve git gide profesyonelleşerek bilginizin üstüne bir bilgi daha katarak kaliteli bir Video Editörü olabilirsiniz.

video editleme programları
MOVAVI VIDEO EDITOR

MOVAVI VIDEO EDITOR

Movavu Video Editör ile kalitesini kaybetmeden video kliperi birleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Movavi Video Editör Plus 2021 yazılımı Movavi’nin son çıkan ürünüdür. Başlangıç seviyesi için oldukça uygun olan program ile video editlemeye başlayabilirsiniz.

Tür: Video Editörü
Fiyat: Ay/159 TL’den başlayan fiyatlar.
Arayüz: Türkçe

video editleme programları
ADOBE PREMIERE PRO

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro ile istediğiniz kamera ile çekim yapabilirsiniz, size 8K, Sanal Video gibi bir çok video türlerinde editleme olanağı sunar. Adobe Premiere Pro video editlemede yeni olanlar için başlangıç öğrenme kılavuzu Premiere Rush ile video editörlüğünü öğrenebilir ve programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Adobe Premiere Pro bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda çalışabilir. Sürekli olarak yenilenen içeriği sayesinde son teknolojiyi kullanarak video editörlüğü yapmanıza olanak sağlar.

Tür: Video Editörü
Fiyat: Ay/132 TL’den başlayan fiyatlar
Arayüz: İngilizce

Vegas Pro
VEGAS PRO

VEGAS PRO

Sony’nin bünyesinde bulunan Vegas Software yazılım şirketinin son ürünü olan Vegas Pro 18 en son teknoloji yenilikleri içerisinde barındırıyor. Halihazırda birçok video editörü tarafından yıllardır kullanılan bir seri Vegas Pro serisi. Vegas Pro 18 Connect ile Ipad ile kumanda edilerek uzaktan kontrol edilebiliyor. FXHOME ile Video FX gerçekleştirilebiliyor. Sahip olduğu (AI) yapay zeka yazılımı ile video editörlüğünü bir üst seviyeye çıkartıyor.

Tür: Video FX ve Editör
Ücret: Ay/ 299 TL’ den başlayan fiyatlar.
Arayüz: İngilizce

Final Cut Pro
FINAL CUT PRO

Final Cut Pro

Final Cut Pro sıklıkla tercih edilen özellikle Mac cihazlarla ile harikalar yatabileceğiniz bir program. Apple tarafından satışa sunulan ürün özellikle Mac cihaz kullanıyorsanız tavsiye edilir. Final Cut Pro ile sosyak medyaya yüklemek istediğiniz video içeriklerinizi düzenleyebilirsiniz. Multicam editleme ile birden fazla kamera ile yaptığınız çekimleri eş zamanlı editleyebilirisiniz.

Tür: Video Editörü
Fiyat: 2,799,00 TL
Arayüz: İngilizce

video editleme programları
VSDC FREE VIDEO EDITOR

VSDC FREE VIDEO EDITOR

VSDC VIDEO EDITOR ücretsizdir. Vsdc video editör ile 4K, VR 360, 3D kalitedeki videolara ve daha alt kalitedeki videolarınıza kolayca editleme yapabilirsiniz. Uygulama ile video kesme, sesini kısma, efektlere ve ekran bölme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Tür: Video Editör.
Fiyat: Ücretsiz
Arayüz: İngilizce

Bizim Yeni Başlayanlar İçin Önerdiğimizi Video Editleme Programları :

Eğer video editleme programları arıyorsanız bu yazı zaten size göre şimdi size uygun olan yani yeni başlayanların kullanması kolay bir program ile başlayalım.

Movavi Video Editör:

Tam yeni başlayanlar için uygun basit bir program olan Movavi Video Editör kolay kullanıma sahip olmakla birlikte ücretli ve ücretsiz seçeneklerinin olduğunu söylemiştik, yukarıda bulunan linkte size uygun olan video editleme programını indirebilirsiniz.

Linkte sizlere full versiyonunu verdik, bu full versiyonu ücretsiz kullanabilirsiniz, peki ücretsiz versiyonu kullanmak istiyorsunuz, ama ücretsiz versiyonu kullanmak istiyorsanız düzenleyeceğiniz videonun sol alt veya sağ alt kısmında bulunan Movavi Video Editör filigranını ücretsiz versiyonunda videonuza ekliyor. İşte bu yüzden Ücretli sürümünü kullanmanız gerekiyor.

Ücretsiz sürümünü bu linkten ücretsiz indirebilirsiniz. : https://cloud.mail.ru/public/zgfw/ZV5ug4bem

İndirmenizi yaptıktan sonra kurulum aşamasını bilmiyorsanız aşağıdaki linkten kurulum detaylarına ulaşabilirsiniz.

Detaylı editler yapmak veya videonuza profesyonel düzenlemeler yapmak istiyorsanız, Adobe Premiere PRO sürümünü indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz, Adobe Premiere çok karışık bir arayüze sahip fakat kullandıkça alışacak ve profesyonel projeler çıkartmanıza olanak olacaktır.

Adobe Premiere PRO kurulum ve kullanımını Youtube’dan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
2 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazı

Windows 10 Kurulumu Nasıl Yapılır ? [Detaylı]

Sonraki Gönderi
WordPress Site Hızlandırma 15

WordPress Site Hızlandırma %100 Teknik İşlemler

İlgili Gönderi