Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme! (Android)

Ücretli uygulamaları ücretsiz indirin

Android için Playstore’da yer alan ücretli uygulamaları ücretsiz indirebileceğinizi biliyor muydunuz? Devamı bu makalede!

Uygulamaları ücretsiz yüklemek için öncelikle ihtiyacınız olan şeylerden birisi Android telefona sahip olmak. Ne yazık ki bu yöntemi Ios telefonlarda test etmedik.

Adım adım anlatımla ister Minecraft ister GTA Vice City uygulamasını isterseniz de Facetune 2 uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  1. Adım

Google.com arama motorunu açıp arama yerine Happymod yazıyoruz.

2.Adım

Resimde gösterdiğimiz linke tıklıyoruz. Happymod tıpkı Playstore gibi uygulamaların bulunduğu bir platform, platformda uygulamalar kullanıcılar tarafından modlanıp yükleniyor, test ediliyor ve değerlendiriliyor.

  1. Adım

Resimdeki indir düğmesine basarak happymod’u indiriyoruz. Böylece cihazınıza Happymod’u kurabilirsiniz. Direkt kendi sitesinden indirmiş olduğunuz için telefonunuza herhangi bir zarar vermeyecektir.

  1. Adım

Telefonunuzun indirilenler klasörüne gidin ve Happymod’u kurmak için ayarlardan gerekli izinleri verip kurulmasını bekleyin. Ayarlardan gerekli izinleri vermediğiniz sürece Happymod kurulmaz.

  1. Adım

Happymod uygulamasını kurduktan sonra açıyoruz. Karşınıza aşağıdaki resimdekine benzer bir ekran çıkacak. En üstteki arama çubuğuna tıklayıp indirmek istediğiniz uygulama ismini girelim.

  1. Adım

Biz örnek olarak Minecraft indireceğiz. Minecraft çocukların çok sevdiği bir oyun ancak ücretli olduğu için indirilmesi zor. Minecraft yazıp resimdeki gibi ilk çıkana tıklıyoruz.

  1. Adım

Bu adımda biraz duralım öncelikle indirmek istediğiniz versiyona mutlaka dikkat edin belki oyunun yeni bir versiyonu çıkmış olabilir her zaman en güncel versiyonu seçmeyi unutmayın. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz oyun %62 oranında kullanıcılar tarafından çalışıyor onayı almış. Bizim önerimiz en son Android sürümü yüklü cihazlarda indirmeyi ve kurmayı denerseniz mutlaka çalışacaktır.

  1. Adım İstediğiniz uygulamayı indirdikten sonra dosyalara oradan da indirilenler klasörüne gidin ve uygulamayı kurmaya onay verin.
  2. Adım (Bonus)

Son olarak mutlaka indirmeniz gereken uygulamalar arasında bizce en iyileri; Max Payne mobil oyun, Facetune 2 photoshop, GTA Vice City ve Roblox. Sizin en sevdiğiniz ücretli uygulama hangisi? Sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Bandicam Full İndir

Bandicam Full İndir V5 (Yazılı Videolu Anlatım)